Görüntülü Diafon Sistemi En İyi Markalar

Görüntülü diafon sistemleri, apartman ve sitelerde sesli ve görüntülü konuşma sağlayan bina diafon sistemlerinin genel adıdır. Güvenliği sağlamak amacıyla kullanılan görüntülü diafon sistemleri, özellikle apartman ve sitelere yönelik uygulanır, bunun yanı sıra bireysel olarak villa ve işyerleri için de uygulanabilir.

Günümüzde pek çok inşaat projelerinde görüntülü diafon sistemleri tercih edilmektedir. Özellikle site ve toplu konutlarda tercih edilen görüntülü diafon sistemleri, sosyal tesislerle görüşebilme, güvenlik ile görüşebilme, bloklar arası ve daireler arası görüşme imkanı sağlanmaktadır.

Görüntülü diafon sistemlerinde fiyatlar ekran boyutları ve ürün özelliklerine göre değişmektedir. Görüntülü diafon konuşma sistemlerinde 2,5” ekran boyutundan 7” ekran boyutuna kadar tercih yapmak mümkündür.

Görüntülü diafon sistemlerinde daire içi monitörler, zil paneli ve güç kaynakları gibi pek çok parçanın beraber çalışması ile görüşme ve konuşma sağlanmaktadır.

Günümüz teknolojisi ile tasarlanan görüntülü diafon sistemleri, kapınızı çalan kişinin hem sesini hemde kendisini görebilme imkanı sunar.

GÖRÜNTÜLÜ DİAFON SİSTEMLERİNDE ÖNE ÇIKAN MARKALAR

Görüntülü diafon sistemlerinde, birbirinden farklı özelliklere sahip farklı modellerde diafon sistemleri bulunmaktadır. Günümüzde öne çıkan ve en çok kullanılan görüntülü diafon sistemi markaları şunlardır;

  • Multitek Görüntülü Diafon Sistemleri,
  • Mas İnterkom Görüntülü Diafon Sistemleri,
  • Netelsan Görüntülü Diafon Sistemleri,
  • Audio Görüntülü Diafon Sistemleri,
  • Nade Görüntülü Diafon Sistemleridir.

Görüntülü diafon sistemleri, görüntü kalitesine göre siyah beyaz ve renkli sistem olmak üzere 2 çeşittir. Renkli görüntülü diafon sistemlerinde görüntüleri renkli izleyebilme özelliği vardır. Buna bağlı olarak renkli diafon sistemlerinde fiyatlar, siyah beyaz sisteme göre daha yüksektir.

Bu yazıyı nasıl buldunuz ?
[Şu ana kadar 61 değerlendirme de 2.5 puan aldı.]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.